BELYSNING / Väggbelysning / Väggarmatur 15904246
nr 1590 4246
Väggarmatur
1950/60-tal, böjbar, Märkt "KT Typ 557". Längd: 46 cm, djup: 11 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:31:56
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr